ترجمه و چاپ کتاب در انتشارات خارجی و ایندکس در آمازون

برای اولین بار در ایران اتفاق افتاد! گروه تخصصی کولداکس امکان ترجمه تخصصی کتاب و چاپ کتاب در انتشارات خارجی از کشور آلمان و اتریش و مهم تر از آن ایندکس شدن کتاب شما در سایت آمازون Amazon است که امتیاز علمی و سازمانی مناسبی برای نویسنده کتاب خواهد داشت. موارد استفاده از این رزومه علمی متعدد است که یکی از مهم ترین آن پذیرش در مقطع دکترا در دانشگاههای داخلی و خارجی می باشد. ما قصد داریم در این مطلب هم نمونه ای از کتاب چاپ شده را معرفی کنیم که تنها یکی از دهها اقدامات موفق تیم تخصصی کولداکس محسوب می شود و در ادامه آن فرم سفارش آنلاین ترجمه و چاپ کتاب را در دسترس قرار داده ایم. همچنین، مشاوره رایگان ما از ۸ الی ۲۴ در واتساپ و تلگرام در خدمت شماست که شماره آن ۰۹۱۹۵۸۱۰۰۸۶ است. با توجه به گستردگی پخش کتاب در خارج از کشور چاپ کتاب در سایر کشورها امکان ارائه مطالب به طیف وسیعی از مخاطبین در خارج از ایران بخصوص فارسی زبانان امکان اثر گذاری خیلی زیادی را فراهم می کند. دانشجویان و دانش پژوهان و اساتیدی که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل دارند چاپ کتاب برای آنها ارزش و اهمیت بالایی دارد. لذا می توانند کتابهایی به زبان انگلیسی را چاپ برسانند. توجه داشته باشید که فرایند چاپ و نشر کتاب در خارج کشور با آنچه که در ایران رایج است متفاوت می باشد. نشر کتاب در خارج کشور به صورت On Demand (بر اساس تقاضا) انجام می شود. این نوع نشر،فقط مختص به این شرکت نیست و در تمام کشورهای پیشرفته مرسوم ترین و به صرفه ترین روش است و توسط همه ناشرین از آن استفاده می شود. در این نوع نشر مراحل نشر کتاب کاملا طی می شود (اعم از اخذ مجوز چاپ و اخذ ISBN و…) و سپس به لیست کتاب های تمامی فروشگاه های فیزیکی و سایت های فروش کتاب که طرح شما پشتیبانی کند اضافه می شود و به معرض فروش قرار می گیرد.

ما در دو انتشارات خارجی لمبرت آلمان و شینزر اتریش می توانیم کتاب ترجمه و چاپ کنیم که هر دو انتشارات پس از چاپ کتاب در سایت آمازون ایندکس می گردند.

تصاویر مرتبط با اطلاعات نمونه کتاب چاپ شده در انتشارات لمبرت آلمان و سایت آمازون Amazon

اطلاعات کتاب چاپ شده در انتشارات لمبرت آلمان

ترجمه و چاپ کتاب در آمازون amazon

ترجمه و چاپ کتاب در آمازون amazon

 

فرم سفارش آنلاین:

----------------------------------

 

درخواست امنیتی:

 

ترجمه کتاب چقدر هزینه دارد؟

هزینه ترجمه وابستگی به تعداد صفحات دارد و مهم تر از بحث هزینه ترجمه، رعایت اصول نگارشی و ادبی در هنگام ترجمه می باشد. ترجمه تخصصی کتاب به شکلی که توسط انتشارات مربوطه رد نشود نیاز به تخصص و تجربه دارد.

 

چاپ کتاب در انتشارات لمبرت آلمان واقعیت یا کلاهبرداری؟

علاوه بر نمونه کاری که پیش تر تقدیم شد، آماده ارائه مشاوره تخصصی هستیم که روند کار را شفاف مشخص خواهد کرد. یکی از مزایای نشر کتاب در خارج از کشور، قابلیت نشر کتاب با بیش از ۲۶ صفحه به عنوان حداقل صفحات است. لذا فرصت بسیار مناسبی است تا اساتید و دانشجویان و البته پژوهشگران ایران عزیزمان در جهت نشر و توسعه ی آثار علمی دانشگاهی با هزینه ای اندک اقدام به چاپ و نشر آثار علمی در قالب کتاب کنند. چاپ کتاب در انتشارات خارجی توسط کولداکس کاملا واقعی و بر مبنای اعتماد دوسویه است.

2065 بازدید