سفارش پیشینه تحقیق (۱۰ منبع فارسی، ۱۵ منبع لاتین) ارزان تر از ترجمه

قبل از هر چیز توجه داشته باشید فرم سفارش در ادامه در دسترس است، به اطلاع دانشجویان و محققین تمامی رشته ها و گرایش ها می رساند، پیشینه تحقیق یا همان سوابق پژوهش نیاز هر کار تحقیقی اعم از مقاله یا پایان نامه است. دیگر نیاز نیست هزینه بالایی بابت ترجمه پرداخت کنید یا حتی وقت زیادی صرف پویش منابع فارسی کنید بلکه کافیست فرم زیر را تکمیل کنید و سفارش خود را ارسال کنید تا حداقل ۱۰ منبع فارسی و ۱۵ منبع لاتین جمع آوری و در قالب یک پیشینه تحقیق استاندارد در فایل word تدوین و ارسال گردد.

قبل از سفارش ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

نگران فایل های منابع نباشید، همه فایل ها دانلود و در فرمت pdf تقدیم خواهد شد. هزینه انجام این خدمات بین ۵۰ هزار تومان الی ۳۰۰ هزار تومان خواهد بود که بستگی به موضوع تحقیق و سختی کار دارد. تدوین یک پیشینه تحقیق با کیفیت بر اعتبار فرضیه های تحقیق می افزاید و سطح علمی تحقیق که در قالب مقاله، پایان نامه یا رساله ارائه می شود را بالا می برد. برای سفارش دو راه پیش روی شماست که می توانید فقط یکی را انتخاب کنید. ۱- تکمیل و ارسال فرم سفارش که در ادامه مشاهده می کنید. ۲- سفارش خود را در واتساپ به شماره ۰۹۱۹۵۸۱۰۰۸۶ مطرح کنید روی شماره کلیک کنید.

سفارش پیشینه تحقیق (۱۰ منبع فارسی، ۱۵ منبع لاتین):

----------------------------------

 

درخواست امنیتی:


سفارش سوابق پژوهشی لاتین برای تحقیق

سختی کار پیشینه (سابقه پژوهش) در ترجمه منابع لاتین آن است به چند دلیل، اول اینکه هر فایل لاتین (انگلیسی) بر خلاف تصور عموم دانشجویان این امکان را به ما نمی دهد تا از چکیده آن بتوانیم متوجه شویم که نویسندگان چه فعالیت هایی انجام داده اند و به چه نتایجی دست یافته اند بنابر این می بایست نتیجه گیری (Conclusion) مقاله هم مطالعه شود. دوم اینکه، برخی از مقالات به آن اندازه که مورد نیاز ما است در نتیجه گیری هم شفاف عمل نکرده اند و می بایست کل مقاله مطالعه شود. لازم به ذکر نیست که مطالعه مقالات لاتین کار ساده ای نیست اما اینکه بخواهیم هزینه ترجمه تخصصی هم بپردازیم مقرون به صرفه نخواهد بود بنابر این بهترین راه حل سفارش این فعالیت در “کولداکس” خواهد بود.

 

2266 بازدید