موضوع پایان نامه مدیریت دولتی

انتخاب عنوان پایان نامه این روزها دغدغه همه دانشجویان ارشد و دکترا شده است که البته دلیل اصلی آن تعدد موضوع پایان نامه مدیریت دولتی و کمبود حوزه های کار نشده است تا بتوان پیشنهاد داد. لذا رفع این مشکل نیازمند تجربه کار تحقیقی و کمی تخصص در زبان انگلیسی می باشد. هم اکنون چاره کار انتخاب موضوع پایان نامه رشته و گرایش مدیریت دولتی توسط تیم تخصصی کولداکس مرتفع شده است تا با هزینه ای معقول در وقت خود صرفه جویی کنید. به جهت سفارش سریع بر روی شماره واتساپ ما کلیک نمایید:

۰۹۱۹۵۸۱۰۰۸۶

معرفی رشته مدیریت دولتی

این گرایش از رشته مدیریت نخستین بار در سال ۱۳۳۳ تحت عنوان علوم اداری در موسسه علوم اداری تحت نظر دانشکده حقوق دانشگاه تهران با همکاری دانشگاه کالیفرنیای جنوبی برپا گردید. هم اکنون این رشته در بیشتر دانشگاه‌های کشور تحت عنوان مدیریت دولتی و با گرایش‌های گوناگون در سطح های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری آموزش داده می‌شود.

گرایش های رشته مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ارشد

گرایش مدیریت دولتی در سطح کارشناسی ارشد بر پایه آخرین تغییرات (مصوبه مورخه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ شورای تحول و ارتقای علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی) در ۷ گرایش گسترش منابع انسانی، طراحی نهاد های دولتی، بودجه و ثروت عمومی، خط مشی گذاری عمومی، مدیریت پیشرفت و توسعه روستایی و شهری، مدیریت تحول و مدیریت رفتار سازمانی تعلیم داده می شود. قبل از این گرایش های تشکیلات و شیوه ها، مدیریت منابع انسانی، سیستم های مطالعاتی مدیریت و مدیریت مالی دولتی نیز از گرایش های این رشته بوده اند . گرایش‌های ذکر شده در ۲۰ واحد درسی اشتراکی بوده و اختلاف آنان در ۸ واحد درسی است. در کنکور ارشد ۹۵ در گرایش مدیریت رفتار سازمانی پذیرشی شکل نگرفته است.

رشته مدیریت دولتی برای چه کسانی مناسب است؟

نخستین ملاک انتخاب رشته مدیریت دولتی بایستی علاقه به این رشته باشد. به علاوه این دانشجو های این رشته بایستی از روابط عمومی بالا و فن سخنوری بهره مند باشند تا توان آن را داشته باشند که به جهت پیشبرد هدف های، سایر کارکنان سازمان را برای اجرای دستور ها و تصمیم گیری ها قانع نمایند دانشجویان مدیریت دولتی مسئولیت سرپرستی و هدایت گروه را  عهده دار هستند به همین دلیل بایستی اعتماد به نفس بسیار بالایی داشته باشند. همینطور آشنایی به ترفند های هفتگانه رایانه ICDL و زبان انگلیسی به جهت موفقیت دانشجو های مدیریت دولتی در شغل خود بسیار حائز اهمیت است.

موضوع پایان نامه مدیریت منابع انسانی

جهت سفارش موضوع پایان نامه مدیریت دولتی با واتساپ ۰۹۱۹۵۸۱۰۰۸۶ در ارتباط باشید.

توانایی های لازم به جهت ورود به رشته مدیریت دولتی

اکثر کارها در رشته مدیریت از طریق تصمیم گیری انجام می گیرد دانشجو قادر نیست به تنهایی به درس های تئوری خود در دانشگاه تکیه کند. به همین علت شخصی که هدف تحصیل در رشته مدیریت دولتی را دارد بایستی روحیه خلاق و توان تصمیم گیری بهتری را داشته باشد تا به انجام رساندن هدف ها کمک نماید.

فرصت های شغلی برای رشته مدیریت دولتی

فارغ التحصیلان این رشته یعنی مدیریت دولتی، توان آن را دارند که در سمت های شغلی نظیر کارشناس اداری، طبقه بندی شغل ها، تشکیلات و روش ها، امور کارکنان، حقوق و دستمزد، محاسبه عملکرد، برنامه ریزی پرسنلی، تحول اداری مشغول به کار شوند.

آیا در مورد درآمد این رشته اطلاعی دارید؟

درآمد این رشته وابسته به سمت شغلی، نوع شغل و سازمان مختلف است. درآمد کارمندان طبقه پایین از مبلغی حدود ۴ میلیون تومان و مدیران طبقه بالا از مبلغی حدود ۷ میلیون تومان در ماه آغاز می گردد. جهت سفارش سریع موضوع پایان نامه مدیریت دولتی بر روی شماره واتساپ ما کلیک نمایید:

۰۹۱۹۵۸۱۰۰۸۶

 

 

1281 بازدید