سامانه پیشنهاد موضوع پایان نامه، رساله، تحقیق، مقاله

اولین سامانه جامع پیشنهاد موضوعات جدید برای انجام تحقیق شامل موضوع (مقاله، پایان نامه ارشد، رساله دکترا) به همراه ارائه مقاله بیس برای موضوعات جدید. توجه: جهت سفارش به انتهای این صفحه مراجعه کنید.

جهت سفارش سریع روی شماره واتساپ ما کلید کنید:  ۰۹۱۹۵۸۱۰۰۸۶

در این سامانه مطابق با رشته، گرایش و علایق تحصیلی شما موضوعات پیشنهاد می شود. توجه: هر موضوع برای مقطع ارشد به همراه مقاله بیس ارائه می شود و برای مقطع دکترا مجموع ۱۰ مقاله مرتبط ارائه می شود جهت دفاع از عنوان تحقیق پیشنهادی و همچنین لازم به ذکر است که به دلیل اینکه برای یافتن موضوعات واقعی که قابلیت انجام داشته باشند بایستی وقت صرف شود بخصوص برای موضوعات پیشنهادی گرایش های مقطع دکترا. لذا، یافتن موضوع پایان نامه یا رساله رایگان نیست و هزینه نهایی بعد از بررسی سفارش به اطلاع شما می رسد. موضوع های جدید (مقاله، پایان نامه ارشد، رساله دکترا) مربوط به مباحث و دغدغه های روز  محققین بوده و برای اولین بار در سامانه پیشنهاد موضوع تحقیق “کولداکس” ارائه شده است. همه موضوعات پیشنهادی جدید که خریداری شوند همراه با مقاله بیس لاتین برای هر موضوع خواهد بود. مقالات بیس ترجمه نشده اند. لازم به ذکر است مقالات بیس از سال ۲۰۱۸ به این طرف هستند که نشان از بروز بودن موضوع پیشنهادی است. ما موظف هستیم هر عنوانی که پیشنهاد می کنیم ابتدا در ایرانداک، سیویلیکا و گوگل بررسی کنیم تا تکراری نباشد و تضمین بازگشت وجه در صورت تکراری بودن با ما خواهد بود. همچنین  تیم پشتیبانی سامانه مذکور به صورت دوره ای چالش های تحقیقاتی روز مرتبط با  هر گرایش  تحصیلی را رصد کرده نسبت  به پیشنهاد موضوع جدید (مقاله، پایان نامه ارشد، رساله دکترا) اقدام می کند.

گارانتی بازگشت وجه در  صورت تکراری بودن موضوع و مقاله بیس جهت اعتمادسازی از طرف “کولداکس” همواره انجام می شود. کافیست لینک فارسی مرتبط به موضوع پیشنهادی که از نظر شما تکراری می  باشد  برای پشتیبانی “کولداکس” ایمیل بزنید تا نسبت به بررسی و مسترد کردن  هزینه  اقدام نماییم.

ما به اعتماد شما نیازمندیم لذا تمام تلاش خود را نسبت به ارائه بهترین خدمات معطوف ساخته ایم.

سامانه پیشنهاد موضوع پایان نامه، رساله، تحقیق، مقاله

جهت سفارش سریع روی شماره واتساپ ما کلید کنید:  ۰۹۱۹۵۸۱۰۰۸۶

جهت درخواست موضوع مقاله، پایان نامه یا رساله فرم ذیل را تکمیل کنید:

----------------------------------

 

درخواست امنیتی:

 

ادامه مطلب را نیز دنبال کنید. پیشاپیش از اعتماد شما سپاسگزاریم.

سامانه پیشنهاد موضوع تحقیق و مقاله و پایان نامه ارشد و دکترا

برخی از رشته هایی  که موضوع جدید داریم لیست شده:

کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت بازرگانی بازاریابی، مدیریت بازرگانی گرایش بیمه، مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی داخلی، مدیریت بازرگانی گرایش تحول، مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی بین الملل، مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی، مدیریت بازرگانی گرایش مالی

کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت صنعتی و صنایع شامل مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات، مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات، مدیریت صنعتی گرایش مالی

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت ساخت و تولید

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت کیفیت

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت آی تی IT

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت MBA

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته مهندسی صنایع

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته عمران و معماری

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل

کارشناسی ارشد و دکترای رشته حقوق خصوصی ، حقوق بین الملل و سایر گرایش های حقوق

کارشناسی ارشد و دکترای رشته ثبت اسناد

کارشناسی ارشد و دکترای رشته های پزشکی و پیراپزشکی

کارشناسی ارشد و دکترای رشته روانشناسی و گرایش های مرتبط

کارشناسی ارشد و دکترای رشته زبان خارجه

کارشناسی ارشد و دکترای رشته جامعه شناسی و رشته جغرافیای سیاسی

 

 


پیشنهاد موضوع تحقیق

دوستان عزیز دقت داشته باشند علاوه بر پیشنهاد موضوع تحقیق امکان مشاوره و کمک به تدوین تحقیق آنها امکانپذیر است و در صورت نیاز در هنگام سفارش موضوع تحقیق این نکته را یادآور شوید که برای تهیه تحقیق یا مقاله خود نیازمند مشاوره و کمک هستید تا دوستان ما در بخش پشتیبانی هماهنگی لازم را اتخاذ نمایند. در ادامه نکاتی پیرامون روش تحقیق برای آشنایی مقدماتی علاقمندان ذکر شده است که امیدواریم مفید باشد.

عنوان تحقیق: این قسمت باید مختصر و مفید باشد و به عبارت دیگر نه کوتاه باشد و نه بلند. مختصر و مفید بودن یعنی تا حداکثر امکان از اصطلاحات اضافه خودداری شود. خصوصیت دیگر عنوان آن است که سعی شود هدف در عنوان مستقر و موجود باشد و خواننده پس از مطالعه عنوان شما بفهمد که هدف شما چیست. یکی دیگر از مسایل مهم که محقق باید در کار تحقیقی مدنظر داشته باشد این است که محقق، توان انجام آن کار تحقیقی را داشته باشد. پس اگر موضوع در حیطه ی کاری و تخصصی محقق باشد بسیار بهتر است. موضوع دیگر در خصوص تحقیق های کاربردی آن است که مورد نیاز جامعه باشد و مشکلی از جامعه را حل کند، البته منظور از جامعه می تواند جامعه خودتان، شهرتان، کشورتان و یا جامعه جهانی باشد.
مساله تحقیق: طرح مسئله مهمترین قسمت طرح تحقیق است. در طرح مسئله مشخص میکنیم که چه خلائی در حوزه مطالعاتی که کار میکنیم وجود دارد که شما را ترغیب کرده است به انجام این تحقیق و به پاسخ دادن به سوالاتی که خلاء را پر کند. پس زمانی که میخواهید کار تحقیقی انجام دهید قاعدتاً طرح تحقیق از سوالی که در ذهن شماست ناشی میگیرد و اگر بخواهید بدون مقدمه سوال را بنویسید شاید خواننده متوجه هدف شما نشود به همین دلیل طرح مسئله مطرح می‌شود.

دلایل مطالعه ادبیات و سوابق تحقیق: ۱) فرد نسبت به موضوع اشراف زیادتری پیدا می کند. ۲) بر اساس آگاهی از معلومات حاصله اقدام به دوباره کاری و تکرار نخواهد کرد. ۳) از روش کار دیگران آگاهی خواهد یافت. ۴) به محقق کمک می کند تا متغیرهای مورد نظر در مطالعه را بهتر شناسایی و روابط علت و معلولی آنها را تبیین نماید. ۵) به محقق کمک می نماید تا با استفاده از آنها و تصوراتی که از واقعیت در ذهن او شکل می گیرد، ساده تر بتواند فرضیه های تحقیق خود را تدوین کند. جهت آگاهی از روش تحقیق و دریافت کمک برای تهیه تحقیق لطفا با ۰۹۱۹۵۸۱۰۰۸۶ تماس بگیرید.

پیشنهاد موضوع تحقیق سفارش موضوع تحقیق