سامانه پیشنهاد موضوع پایان نامه، رساله، تحقیق، مقاله

خیلی کوتاه عرض می کنم که اولین گروه تخصصی تعیین عنوان و یا پیشنهاد موضوعات جدید برای انجام تحقیق شامل موضوع (مقاله، پایان نامه ارشد، رساله دکترا) در کشور هستیم. همه گرایش ها قابل سفارش هست و به اطلاع دانشجویان گرایش های مدیریت و فنی مهندسی می رساند مقاله بیس نیز به همراه هر عنوان تقدیم می شود. لطفا قبل از تماس با ما ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید و به راهنمایی مشاور ما دقت کنید تا در وقت هم صرفه جویی شود.

یادآور می شود در صورت تمایل به تنظیم پروپوزال برای عنوان تعیین شده؛ در همان ابتدای سفارش به اطلاع ما برسانید که قصد سفارش پروپوزال را نیز دارید تا هم از تخفیف مناسب برخوردار شوید (انتخاب عنوان پایان نامه رایگان) و هم از قبل در جریان باشیم که مسئولیت تنظیم پروپوزال با تیم ما می‌باشد. عدم اطلاع رسانی صحیح موجب بروز سوء‌تفاهم بین مشتری و تیم کاری ما می‌شود. در حال حاضر به جهت مشکلاتی که در ارتباط با WhatsApp وجود دارد تا اطلاع ثانوی عزیزان با یکی از راههای پیامک، تماس تلفنی، برنامه ایتا (Eitaa) و یا ارسال ایمیل سفارشات و سوالات خود را مطرح نمایند. از اعتماد و شکیبایی شما سپاسگزاریم. شماره ارتباطی–>  ۰۹۱۹۵۸۱۰۰۸۶

در این گروه تخصصی تلاش داریم تا مطابق با رشته، گرایش و علایق تحصیلی شما موضوعات پیشنهادی را ارائه دهیم. توجه: ملاک برای تکراری نبودن عناوین صرفا سامانه گنج ایرانداک می باشد و سایتهای گوگل یا هر سامانه دیگری مدنظر ما نیست و تضمین بازگشت وجه در صورت مشابهت عنوان تعیین شده در سامانه ایرانداک داده می شود. به سبب اینکه موضوع های جدید (مقاله، پایان نامه ارشد، رساله دکترا) مربوط به مباحث و دغدغه های روز  محققین بوده و برای اولین بار توسط گروه تخصصی “کولداکس” پیشنهاد می گردد.

پیشنهاد عنوان پایان نامه

گارانتی بازگشت وجه در  صورت تکراری بودن موضوع و مقاله بیس جهت اعتمادسازی از طرف “کولداکس” همواره انجام می شود البته در صورتی که عنوان پیشنهادی در سامانه گنج ایرانداک رویت شود. کافیست لینک فارسی مرتبط به موضوع پیشنهادی که از نظر شما تکراری می  باشد  برای پشتیبانی “کولداکس” در واتس آپ ارسال شود تا نسبت به بررسی و مسترد کردن  هزینه  اقدام نماییم.

ما به اعتماد شما نیازمندیم لذا تمام تلاش خود را نسبت به ارائه بهترین خدمات معطوف ساخته ایم.

تنها گروه متمرکز با پشتیبانی حتی در ایام تعطیل جهت پیشنهاد موضوع پایان نامه، رساله، تحقیق، مقاله

جهت سفارش سریع روی شماره ارتباطی ما کلید کنید:  ۰۹۱۹۵۸۱۰۰۸۶

ادامه مطلب را نیز دنبال کنید. پیشاپیش از اعتماد شما سپاسگزاریم.

سامانه پیشنهاد موضوع تحقیق و مقاله و پایان نامه ارشد و دکترا

برخی از رشته هایی  که موضوع جدید داریم لیست شده:

کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت بازرگانی بازاریابی، مدیریت بازرگانی گرایش بیمه، مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی داخلی، مدیریت بازرگانی گرایش تحول، مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی بین الملل، مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی، مدیریت بازرگانی گرایش مالی

کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت صنعتی و صنایع شامل مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات، مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات، مدیریت صنعتی گرایش مالی

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت ساخت و تولید

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت کیفیت

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت آی تی IT

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته مدیریت MBA

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته مهندسی صنایع

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته عمران و معماری

پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل

کارشناسی ارشد و دکترای رشته حقوق خصوصی ، حقوق بین الملل و سایر گرایش های حقوق

کارشناسی ارشد و دکترای رشته ثبت اسناد

کارشناسی ارشد و دکترای رشته های پزشکی و پیراپزشکی

کارشناسی ارشد و دکترای رشته روانشناسی و گرایش های مرتبط

کارشناسی ارشد و دکترای رشته زبان خارجه

کارشناسی ارشد و دکترای رشته جامعه شناسی و رشته جغرافیای سیاسی

 

 


پیشنهاد موضوع تحقیق

دوستان عزیز دقت داشته باشند علاوه بر پیشنهاد موضوع تحقیق امکان مشاوره و کمک به تدوین تحقیق آنها امکانپذیر است و در صورت نیاز در هنگام سفارش موضوع تحقیق این نکته را یادآور شوید که برای تهیه تحقیق یا مقاله خود نیازمند مشاوره و کمک هستید تا دوستان ما در بخش پشتیبانی هماهنگی لازم را اتخاذ نمایند. در ادامه نکاتی پیرامون روش تحقیق برای آشنایی مقدماتی علاقمندان ذکر شده است که امیدواریم مفید باشد.

عنوان تحقیق: این قسمت باید مختصر و مفید باشد و به عبارت دیگر نه کوتاه باشد و نه بلند. مختصر و مفید بودن یعنی تا حداکثر امکان از اصطلاحات اضافه خودداری شود. خصوصیت دیگر عنوان آن است که سعی شود هدف در عنوان مستقر و موجود باشد و خواننده پس از مطالعه عنوان شما بفهمد که هدف شما چیست. یکی دیگر از مسایل مهم که محقق باید در کار تحقیقی مدنظر داشته باشد این است که محقق، توان انجام آن کار تحقیقی را داشته باشد. پس اگر موضوع در حیطه ی کاری و تخصصی محقق باشد بسیار بهتر است. موضوع دیگر در خصوص تحقیق های کاربردی آن است که مورد نیاز جامعه باشد و مشکلی از جامعه را حل کند، البته منظور از جامعه می تواند جامعه خودتان، شهرتان، کشورتان و یا جامعه جهانی باشد.
مساله تحقیق: طرح مسئله مهمترین قسمت طرح تحقیق است. در طرح مسئله مشخص میکنیم که چه خلائی در حوزه مطالعاتی که کار میکنیم وجود دارد که شما را ترغیب کرده است به انجام این تحقیق و به پاسخ دادن به سوالاتی که خلاء را پر کند. پس زمانی که میخواهید کار تحقیقی انجام دهید قاعدتاً طرح تحقیق از سوالی که در ذهن شماست ناشی میگیرد و اگر بخواهید بدون مقدمه سوال را بنویسید شاید خواننده متوجه هدف شما نشود به همین دلیل طرح مسئله مطرح می‌شود.

دلایل مطالعه ادبیات و سوابق تحقیق: ۱) فرد نسبت به موضوع اشراف زیادتری پیدا می کند. ۲) بر اساس آگاهی از معلومات حاصله اقدام به دوباره کاری و تکرار نخواهد کرد. ۳) از روش کار دیگران آگاهی خواهد یافت. ۴) به محقق کمک می کند تا متغیرهای مورد نظر در مطالعه را بهتر شناسایی و روابط علت و معلولی آنها را تبیین نماید. ۵) به محقق کمک می نماید تا با استفاده از آنها و تصوراتی که از واقعیت در ذهن او شکل می گیرد، ساده تر بتواند فرضیه های تحقیق خود را تدوین کند. جهت آگاهی از روش تحقیق و دریافت کمک برای تهیه تحقیق لطفا با ۰۹۱۹۵۸۱۰۰۸۶ تماس بگیرید.

پیشنهاد موضوع تحقیق سفارش موضوع تحقیق