ارائه مدلی جهت معرفی عوامل موثر بر رفتار مشتریان در سپرده گذاری بانکی


در حال بارگذاری
۳ شهریور ۱۳۹۸
Word, Pdf
308 کیلوبایت
21 صفحه word
1713 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

برای خرید و دانلود مقاله ارائه مدلی جهت معرفی عوامل موثر بر رفتار مشتریان در سپرده گذاری بانکی  فقط چند گام باقیست. این فایل با فرمت ورد فقط ۳ هزار تومان قیمت گذاری شد! امید است در پیشبرد تحقیق شما موثر واقع شود.

خلاصه مفدمه این مقاله:

در جامعه امروز، یکی از مهم ترین نهادها بانک است . امروزه بانک ها تا جایی در جنبه های گوناگون زندگی روزانـه تـک تـک افراد جامعه رسوخ کرده اند که تصور زندگی بدون بانک غیرممکن به نظر می رسـد. بانـک کـه بـا مفهـوم پـول و سـرمایه پیونـد محکمی پیدا کرده است ، هم چون قلب موجود زنده ، پول را در رگ های اجتماع به گردش درمیآورد. وظیفه و خـدمت نانوشـته بانک ها جمع آوری وجوه مازاد و اعطای تسهیلات بـه متقاضـیان اسـت . بانـک هـا بـا ایفـای ایـن نقـش سـنتی، واسـطه میـان سپرده گذاران و وام گیرندگان خواهند بود… ادامه مقدمه مقاله و سایر محتوای آن در فایل اصلی موجود است.

چکیده اصلی مقاله:

با توجه به یکسان بودن نوع خدمات بانکی در بیشتر بانک ها، چگونه میتوان نسبت به رقیبان ، برتری پیدا کرد؟ در جواب باید گفت  بانک ها حتی در شرایط مشابه با سرمایه گذاری بر روی سیستم ها و سرمایه انسانی خود میتوانند مزیت رقابتی نسبت بـه رقبـای خـود ایجـاد کنند. مشتری که خدمات بانکی را با سرعت بالا، رفتار انعطاف پذیر کارمندان و مدیر شعب و همچنین توأم با احتـرام بـالا و حسـن نیـت دریافت کند، شرایط بانک را در مقایسه با اوضاع اقتصادی جامعه بهتر ببیند و هم چنین با توجه ویژگیهای شخصـیاش بـا گونـه هـایی از خدمت که متناسب اوست ، روبرو شود؛ بیشک به یکی از مشتریان بانک بدل خواهد شد. بانک نیز با جذب هوشمندانه هر مشتری و هموار کردن راه برای سپرده گذاری وی، به هدف افزایش سرمایه خود رسیده و این مهم بانـک را برای حضور پرقدرت در بازار و ارائه خدمات کارآمد، نیرومند خواهد کرد. در این پژوهش با توجه به همه جانبه به سه بخش تاثیرگذار بر رفتار مشتری در سپرده گذاری، مدلی جهت شناسایی عوامل مؤثر بر رفتـار وی معرفی میگردد.

در صورت بروز مشکل در خرید یا دانلود مقاله ارائه مدلی جهت معرفی عوامل موثر بر رفتار مشتریان در سپرده گذاری بانکی، با ما در تماس باشید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.