ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات و تغییرات در نقطه بهینه بهره وری


در حال بارگذاری
۲ مرداد ۱۳۹۸
Word, Pdf
5808 کیلوبایت
51 صفحه doc, pdf
2103 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

بسته بندی محصول، اولین برخورد با مشتری و مصرف کننده نهایی است. رفتار اشخاص مختلف در جنسیت ها، افکار، فرهنگ ها و زبانهای مختلف با این پدیده کاملاً متفاوت بوده و جای بررسی و تحقیق دارد. مقاله حاضر بیشتر پیرامون برندسازی و برندینگ بحث می کند و چند نمونه شرکت که برند شده ااند نیز مثال زده شده است. در ادامه گزیده ای از مقاله را مشاهده می فرمایید. این مقاله داری ۵۱ صفحه وُرد word است و با دو فرمت pdf, doc آماده دانلود.

یکسری از وب سایت ها همین مقاله را ببا تغییر اندازه فونت و نوع فونت تعداد صفحات آنرا افزایش داده و با قیمت بالایی بفروش می رسانند که اصلا جالب نیست. “کولداکس” با جلب اعتماد کاربران در کیفیت و قیمت تمام شده تبدیل به برند نزد علاقمندان شده است.

در بخش هایی از مقاله حاضر می خوانید:

رفتار زنان و مردان در نقطه انتخاب کالا

آیا بسته ها با جنسیت در ارتباط هستند؟ شاید این سؤال برای عده ای عجیب و یا پیش پا افتاده جلوه کند. کسانی که سریع قضاوت می کنند، حتی ممکن است آن را احمقانه قلمداد کنند. اما کسانی که تعمق بیشتری دارند، ممکن است این پرسش را پرسشی جدی قلمداد کنند. برای این که به این نکته برسیم که کدام یک از این قضاوت ها صحیح است، اتحادیه تجاری سازندگان اروپایی جعبه های تاشو (ProCarton) با همکاری پروفسور اوتابراندس (UtaBrandes) از کالج فنی کلن آلمان به بررسی این موضوع می پردازد. اکثر ما ممکن است نسبت به این که آیا بسته ها با جنسیت انسان ها در ارتباط باشند، احساس تردید کنیم، اما دکتر براندس روان شناس که مسؤول کرسی «رابطه جنسیت و طراحی» در کالج فنی کلن آلمان نیز هست، به دلیل مطالعات آکادمیکی که دارد می داند که زنان و مردان علائق متفاوتی در این باره دارند که عملاً تحت تأثیر فضای اجتماعی است. به دیگر سخن، هر کس یک احساس ناخودآگاه نسبت به چیزهای زنانه یا مردانه دارد. دکتر براندس با قاطعیت می گوید: «رابطه زنان و مردان با بسته ها، رابطه ای متفاوت است و این رابطه تقریباً یک رابطه ناگزیر و جبری به حساب می آید.» یکی از دلایل این امر، این است که اگرچه همه به شدت در حال کار هستند، اما زنان به امر خرید می پردازند از این نظر که از سازمان خانواده نیز مراقبت می کنند، بیشتر از مردان با بسته ها سر و کار دارند. این امر در مورد بسته های کالاهای لوکس و یا روزمره در هر دو مورد صدق می کند.»‌ این حقیقت که زنان از ساک های جذاب طراحی شده برای عطرها و یا پاکت ها و کیسه های زیبای بوتیک ها برای حمل کالاهای کوچک استفاده می کنند، بیانگر آن است که آن ها به جنبه های عملی توجه ویژه ای دارند.

دکتر براندس بر این باور است که این امر نه تنها در مورد زنان به عنوان خریدار کالا مصداق دارد، بلکه در مورد زنانی هم که در سوپرمارکت ها کار می کنند و کارشان با قفسه هاست، صدق می کند. اما از دیگر سو، سر و کار بیشتر مردان با جعبه های موبایل یا کامپیوتر و چیزهایی شبیه به آن هاست. برای این که صحت این تئوری به اثبات برسد، بیست دانشجوی گرافیک هشت هفته در سوپرمارکت ها، عطر فروشی ها و فروشگاه های تخفیف دهنده قطعات و وسایل برقی وقت گذاشتند و یک الگوی از پیش تعریف شده را تعقیب کردند تا دریابند که رفتار زنان و مردان با بسته ها چگونه است. نتایجی که دانشجویان مزبور به آن رسیدند، کاملاً قابل توجه بود. زنان به هنگام خرید و در واقع به هنگام انتخاب کالاها به جای آن که به بسته بندی توجه داشته باشند به خود محصول بیشتر دقت می کنند. به نظر می رسد آن ها احتیاجی به اطلاعات ندارند.

اما مردان رفتار متفاوتی دارند، بسته ها را تکان می دهند، آن ها را نزدیک گوش خودشان می گیرند و یا به دقت اطلاعات روی آن ها را می خوانند. این به خوبی حاکی از آن است که مردان به اطلاعات روی بسته ها نیاز بیشتری دارند.

دکتر براندس می گوید از آن جایی که مردان کمتر خرید می کنند، بنابراین کمبود اطلاعات خود در این زمینه را باید با خواندن اطلاعات روی بسته ها جبران کنند.

اما نتایج تحقیقات در فروشگاه هایی که برای قطعات و وسایل برقی تخفیف می دهند، خیلی جالب بود. از آن جایی که این کالاها در این فروشگاه ها بدون بسته فروخته می شوند همه مردان و همه زنان هر دو به اطلاعات مربوط به تلفن ها، رادیوها، تلویزیون ها و وسایل پخت و پز نیاز داشتند و برای گرفتن این اطلاعات به مسیرهای مختلفی می رفتند … ادامه مطلب در فایل اصلی مقاله “ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات و تغییرات در نقطه بهینه بهره وری” قابل مشاهده است.

تصاویری از مقاله که قبل از خرید بهتر است ببینید!

ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات و تغییرات در نقطه بهینه بهره وری

 

ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات و تغییرات در نقطه بهینه بهره وری

ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات و تغییرات در نقطه بهینه بهره وری

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.