بازاریابی رابطه مند، رویکردی برای بهبود رضایت مشتری


در حال بارگذاری
۳۰ تیر ۱۳۹۸
Word
35 کیلوبایت
24
1599 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

این مقاله در ۲۴ صفحه با فرمت doc و فونت نازنین آماده دانلود است. قیمت مقاله بازاریابی رابطه مند، رویکردی برای بهبود رضایت مشتری تنها ۳ هزار تومان است. نمونه پی دی اف pdf این مقاله در سایت های دیگر بصورت رایگان قابل دانلود است. در ادامه گزیده ای از مطالب موجود در این مقاله برای آشنایی بیشتر عزیزان قید شده است. جهت دانلود متن کامل مقاله مذکور روی خرید کلیک کنید.

در مقدمه این مقاله آمده است: رضایت مشتری عامل اصلی موفقیت در بسیاری از سازمان هاست و در تحقیقات متعدد به رابطه رضایت مشتری با ارتباط دهان به دهان ، وفاداری ، تکرار خرید و افزایش سودآوری سازمان ها اشاره شده است ( فرناندز گنزالس و پرادو ١، ٢٠٠٧: ۵٠٠)…

بعد از مقدمه نویسنده به بررسی اجمالی پیشینه ی تحقیق پرداخته است. در مقاله ی حاضر نیز با توجه به مدل دوبیسی و واه (٢٠٠۵) متغیرهای اعتماد، تعهد، ارتباطات ، مدیریت تعارض و شایستگی به عنوان متغیرهای اصلی و بنیادی بازاریابی رابطه مند مورد بررسی قرار گرفته است . در ادامه هریک از این متغیرها به اختصار توضیح داده شده است.

در روش تحقیق آن قید شده است که، روش تحقیق، مقاله ی حاضر یک مطالعه ی توصیفی است که به روش همبستگی از نوع رگرسیون چند متغیره انجام شده است.

آخرین بخش مقاله بخش بحث و نتیجه گیری آن است که نویسنده چنین آورده است:

براساس نتایج تحقیق که در جدول شماره ی دو مشاهده می شـود، ٧۶ درصـد افـراد نمونه مرد و ٢۴ درصد زن بوده اندکه بیان کننده ی آن است که تعداد مراجعات آقایـان به بانک نسبت به خانم ها به طور قابل ملاحظه ای بیشتر است … ادامه در فایل اصلی موجود است.

کلیدواژه ها: بازاریابی رابطـه منـد، اعتمـاد، تعهـد، مـدیریت تعـارض، ارتباطـات، شایستگی، رضایت

خطایی در دانلود “بازاریابی رابطه مند، رویکردی برای بهبود رضایت مشتری” رخ داده؟ با پشتیبانی کولداکس تماس بگیرید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.