بررسی رابطه اخلاق کاری با مشتری مداری فایل ورد


در حال بارگذاری
۱۱ مرداد ۱۳۹۸
Word, Pdf
4492 کیلوبایت
6 صفحه pdf ,word, doc
۷,۰۰۰ تومان
خرید

این تحقیق به همراه ۱۵ فایل دیگر یکجا تقدیم می شود فرمت تحفیق/مقاله حاضر ورد word بوده و فرمت سایر فایل ها pdf است. هدف پژوهش بررسی رابطه اخلاق کاری با مشتری مداری می باشد. تحقیق حاضر از لحاظ هدف کاربردی و روش تحقیق توصیفی-همبستگی می باشد. جامعه آماری تحقیق کلیه کارکنان شهرداری منطقه ۹ تهران  به تعداد ۱۰۵ نفر متشکل از ۹۴ نفر آقا و ۱۱ نفر خانم بوده اند. برای روایی و پایایی تحقیق از روش توزیع پرسشنامه استفاده شد که یک پرسشنامه اخلاق کاری گریگوری، سی، پتی ( ۱۹۹۰  ) و یک پرسشنامه مشتری مداری. برای تحلیل رابطه دومتغییر مورد بررسی در تحقیق حاضر از آزمون های اسپرمن و کندال استفاده شده است. یافته های تحقیق بیانگر وجود رابطه معنی داری بین دو متغییر اخلاق کار و مشتری مداری می باشد.

کلیدواژه ها: اخلاق کاری، اخلاق کسب و کار، مشتری مداری

اخلاق کاری و مشتری مداری

دانلود تحقیق بررسی رابطه اخلاق کاری با مشتری مداری docx

مقدمه

امروزه اخلاق کسب و کار و مشتری مداری اهمیت فراوانی یافته و مباحث علمی زیادی در مورد آن صورت گرفته است. گرچه استفاده از واژه مشتری مداری به چند دهه اخیر بر می گردد که به عنوان مزیت رقابتی برای شرکت ها تبدیل شده است ولی مقالاتی که صرفاً رابطه اخلاق کسب و کار و مشتری مداری… متن کامل بعد از دانلود قابل مشاهده است.

توجه: ۱۵ فایل رایگان در کنار این مقاله برای دانلود با سه فرمت pdf, html, word ارائه شده است که مناسب برای منبع نویسی در تحقیق شما خواهد بود.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.