بررسی رابطه مدیریت دانش و فرهنگ سازمانی


در حال بارگذاری
۶ آذر ۱۳۹۸
Word
28 کیلوبایت
10 صفحه ورد word
1516 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

یک مقاله بر مبنای روش تحقیق شامل ۱۰ صفحه word با قیمت مناسب برای دانلود تهیه شده است عنوان کامل تحقیق بررسی رابطه مدیریت دانش و فرهنگ سازمانی مطالعه موردی شرکت نداپرداز انفورماتیک تهران. چکیده مقاله به شرح ذیل است.

چکیده: هدف مقاله حاضر، بررسی رابطه بین فرهنگ سازمانی و مدیریت دانش در نداپرداز انفورماتیک تهران می باشد. نوع پژوهش توصیفی از نوع همبستگی است. جامعه آماری تحقیق کارمندان شرکت نداپرداز انفورماتیک به تعداد ۸۰ نفر متشکل از ۳۵ زن و ۴۵ مرد از متولدین ۱۳۵۹ الی ۱۳۶۹ بوده اند. جهت جمع آوری اطلاعات از پرسشنامه های فرهنگ سازمانی و نیز مدیریت دانش استفاده گردید. یافته ها حاکی از آن است که مدیریت دانش در شرکت مذکور ۷۰ درصد می تواند بر روی فرهنگ سازمانی تاثیرگذار باشد.

کلیدواژه ها: مدیریت دانش ، فرهنگ سازمانی ، نداپرداز انفورماتیک

نتیجه گیری

تجزیه وتحلیل فرضیه اصلی تحقیق نشان می دهد که مدیریت دانش ۷۰ درصد می تواند بر روی فرهنگ سازمانی در شرکت نداپرداز انفورمتیک تاثیرگذار باشد. این نتیجه بیانگر این است که مدیریت دانش در ارتقاء فرهنگ سازمانی نقش مهمی را ایفاء می کند. همچنین نتایج تحقیق حاضر با نتایج به دست آمده از پژوهش مکوند حسینی و همکاران (۱۳۹۰) مطابق داشته و نیز در جهت عکس پژوهش انجام شده توسط زارع (۱۳۸۹) می باشد.

لازم به ذکر است که مقاله مدیریت دانش و رابطه آن با فرهنگ سازمانی شامل چندین منبع موثق است که مطابق اصول روش تحقیق درون متن ذکر شده و ارجاع داده شده اند.

در صورت خرابی لینک دانلود بررسی رابطه مدیریت دانش و فرهنگ سازمانی با شماره های ذکر شده تماس بگیرید ممنون.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.