بررسی نقش قابلیت های مدیریت دانش در رابطه بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد نواوری در شهرداری تهران


در حال بارگذاری
۱۸ شهریور ۱۳۹۸
Word, Pdf
2291 کیلوبایت
16 صفحه
1551 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

مقاله بررسی نقش قابلیت های مدیریت دانش در رابطه بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد نواوری در شهرداری تهران در ۱۶ صفحه به روش موردی با منبع نویسی درون متنی آماده خرید و دانلود است.

چکیده

هدف تحقیق حاضر بررسی نقش قابلیت های مدیریت دانش در رابطه بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد نوآوری در شهرداری تهران می باشد. روش تحقیق، توصیفی- پیمایشی است. در ضمن چون بررسی در شهرداری ها که مدیریت دانش در آنها پیاده سازی شده است، انجام گرفته، از لحاظ نوع کاربردی است. جامعه آماری این پژوهش مدیران عامل، مدیران پروژه، مهندسان دفاتر فنی و کارشناسان دپارتمان مدیریت دانش شهرداری استان تهران که مدیریت دانش در آنها پیاده سازی شده است، می باشد که از روش نمونه گیری تصادفی ساده انتخاب شده اند. نتایج تحقیق نشان داد، عامل مدیریت دانش بر استراتژی های منابع انسانی اثر گذار می باشد. به نظر میرسد پیش بینی نتایج واقعی مدیریت دانش مشکل است. با این وجود این ادعا صحت دارد که اداره کننده اصلی مدیریت دانش افراد هستند. مدیریت دانش شکل تکامل یافته مدیریت منابع انسانی است. همچنین نتایج تحقیق حاضر، اثر گذاری مدیریت منابع انسانی بر عملکرد نوآوری در سازمان را رد کرد.

کلیدواژه ها: مدیریت منابع انسانی، مدیریت دانش، عملکرد نوآوری

مقدمه

مدیریت دانش مجموعه فعالیت ها، ابتکارها و استراتژیهایی است که شرکتها برای تولید، ذخیره، انتقال و به کارگیری دانش به منظور بهبود عملکرد سازمانی به کار میبرند (دونیت و دیپابلو، ۲۰۱۵). به دلیل اهمیت استراتژی های مدیریت دانش در پیاده سازی موفق فرایندهای مدیریت دانش، هر سازمان به دنبال انتخاب استراتژی های مدیریت دانش مناسب است. بدون وجود استراتژی مناسب مدیریت دانش، پاسخ صحیح برای مشکلات، دستورالعمل درست برای اجرای… ادامه متن بعد خرید قابل مشاهده است.

هرگونه سوالی در خصوص تحقیق بررسی نقش قابلیت های مدیریت دانش در رابطه بین استراتژی های منابع انسانی و عملکرد نواوری در شهرداری تهران درید بپرسید.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.