تاثیر سناریوهای محیطی بر عملکرد سیستم پویای بازاریابی : مطالعه کارگزاری های بورس و اوراق بهادار استان فارس


در حال بارگذاری
۱۶ دی ۱۳۹۸
Word, Pdf
یک مگابایت
27 صفحه
۷,۰۰۰ تومان
خرید

مقاله تاثیر سناریوهای محیطی بر عملکرد سیستم پویای بازاریابی : مطالعه کارگزاری های بورس و اوراق بهادار استان فارس در ۲۷ صفحه با فرمت word, doc, docx, pdf آماده خرید و دانلود است. توجه: فونت فایل B Nazanin است بنابر این برای نمایش صحیح متن مقاله می بایست فونت مذکور در سیستم شما وجود داشته باشد. اگر مشکلی دارید از طریق ایمیل پشتیبانی مطرح کنید.

مقدمه مقاله:

بورس با هدایت پس اندازها و سرمایه های خرد مـردم ، موجـب توسـعه ، ایجـاد اشـتغال ، رونق فضای تولید و افزایش سطح رفاه عمومی می شود. در کشـور ایـران نیـز کـارگزاران بورس اوراق بهادار تهران و صندوق های سرمایه گذاری بـا هـدف جـذب سـرمایه افـراد و ترغیب آنها به سرمایه گذاری در بورس موجب رونق و توسعه بیشتر ایـن بـازار شـده انـد. مروری بر وضعیت صنعت کارگزاری در سال هـای اخیـر حـاکی از آن اسـت کـه از سـال ١٣٩٠ وضعیت سودآوری و درآمد زایی در شرکت های کارگزاری با نوسانات شدید همـراه بـوده و عـدم توانایی در سودآوری مناسب موجبات کاهش تعداد کل شعبه های کارگزاری بورس را فراهم آورده است . همانطورکه نمودارهای (١) و (٢) نشان می دهند درآمـد و سـودآوری شـرکت هـای کارگزاری از سال ٩٠ تا ٩۶ از یک روند باثبات پیروی نکرده و رشد پایدار در آن مشـاهده نمی شود. نمودار (٣) و (۴) نیز حاکی از آن است که در سال های اخیر به دلیـل وضـعیت نامناسب سوددهی در صنعت کـارگزاری تعـداد شـعب زیـان ده رو بـه افـزایش و تعـداد شعبه های فعال در صنعت کارگزاری در حال کاهش بوده است. وجود عدم اطمینان های متعدد و پویـایی بسـیار زیـاد در محـیط فعالیـت شـرکت هـای کارگزاری موجب شده تا این شرکت ها با مشکلات متعددی در پیش بینی و برنامـه ریـزی برای سرمایه گذاری های خود مواجه باشند. از این رو شناسایی و مدل سازی عـواملی کـه بتواند به این صنعت در جذب و حفظ مشتریان کمـک کـرده و عملکـرد مجموعـه را در حالت های مختلف محیطی شبیه سازی نماید، اطلاعات مناسـبی را مـی توانـد در اختیـار تصمیم گیرندگان … ادامه مطلب در متن اصلی پس از خرید مقاله قابل مشاهده خواهد بود.

در صورت بروز مشکل در خرید و دانلود تحقیق تاثیر سناریوهای محیطی بر عملکرد سیستم پویای بازاریابی با پشتیبانی #کولداکس تماس بگیرید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.