تحقیق واکاوی مفهوم آمیخته بازاریابی در صنعت بانکداری ایران : کاربرد تئوری داده بنیاد


در حال بارگذاری
۱۹ دی ۱۳۹۸
Word, Pdf
672 کیلوبایت
29 صفحه
۷,۰۰۰ تومان
خرید

تحقیق واکاوی مفهوم آمیخته بازاریابی در صنعت بانکداری ایران : کاربرد تئوری داده بنیاد در ۲۹ صفحه با فرمت word یعنی doc و docx همچنین pdf آماده خرید و دانلود می باشد. توجه: فونت فایل B Nazanin است بنابر این برای نمایش صحیح متن مقاله می بایست فونت مذکور در سیستم شما وجود داشته باشد. اگر مشکلی دارید از طریق ایمیل پشتیبانی مطرح کنید.

مقدمه تحقیق: رکود اقتصادی جهانی کنونی که با بحـران مـالی در سـال ٢٠٠٨ شـروع شـد، عملکـرد بسیاری از بازارها را تغییر داد. با توجه به پیدایش بحران ، بخش مـالی بـه شـدت تحـت تاثیر قرار گرفت و اعتماد به بانک ها و سایر موسسات مالی فرو ریخت . از اینرو بانک ها در سراسر جهان خود را در یک موقعیت جدید قرار دادند، که علاوه بر رقابت در بازار، آنهـا باید یک نبرد دیگر را به ارمغـان بیاورنـد: اعتمـاد مصـرف کننـدگان را بـرآورده سـازند (Ghannad, 2011). صنعت بانکداری در ایران از جمله زمینه هایی بوده که در شرایط مختلف دسـتخوش تغییر قرار گرفته و طی دوره های مختلف دچار دگرگونی های زیربنایی شده است . بانک – داری ایران پس از انقلاب اسلامی و طی کردن یک دوره تغییرات کلی و تبدیل شدن به بانک داری بدون ربا تا اوایل دهه ٨٠، سال ها در حالـت سـکون قـرار داشـته و تحـولات چشمگیری نداشته است . پس از انقلاب اسلامی به دلیل شرایط ویژه کشور، تصـمیم بـر آن شد تا بعضا بانک ها، ادغام و با مدیریت و نظارت ملی و دولتی ادامه حیات دهند. امـا تقریبا از اوایل دهه ٨٠ به بعد حرکت و جهت بانک ها دچار تحولات بسیار مهم و اساسی شد. با ظهور بانک های خصوصی و موسسات مالی و اعتباری شرایط بانک داری به سـوی رقابتی شدن این صنعت گروید (شـهیدی  یـاور، دهقـان دهنـوی ، حیـدری ، ١٣٩۵) در سال های اخیر، علی رغم اینکه بانک ها متوجه شرایط رقابتی و تغییرات بنیادین شده انـد اما هنوز دیدگاه های غیرتخصصی به موضوعات بازاریابی و رویه هـای کهنـه و رفتارهـای غیرحرفه ای در آنها دیده می شود (محمودیه ، ١٣٩٣). همچنـین بـا تعطیلـی موسسـات مالی به دلایل اقتصادی و مالی ، اعتماد مشتریان نسبت به بانک ها و موسسـات مـالی در ایران دچار تزلزل جدی شده است. چالش های ناشی از تغییرات محیطی باید با شناسایی نیازهـای مصـرف کننـدگان و ارائه خدمات ارزشمند مواجـه شـوند (٢٠١۵ ;Ateba, Maredza, Ohei, Deka, and Danie). در این شرایط سازمان ها مـی تواننـد از مجموعـه ای از ابزارهـای بازاریـابی قابـل کنتـرل استفاده کنند تا  پاسخ مورد نظر برای بازار هـدف را ارائـه نماینـد  (Kotler, Armstrong ٢٠٠٨ ,Saunders &Wong, ) به این ابزارها آمیخته بازاریابی اطلاق می شود.  از اینرو و بـا توجه به تحولات عمیقی که در حوزه بانکداری در این سال ها روی داده است ؛ لزوم انجام … ادامه مطلب در متن اصلی پس از خرید مقاله قابل مشاهده خواهد بود.

در صورت بروز مشکل در خرید یا دانلود مقاله واکاوی مفهوم آمیخته بازاریابی در صنعت بانکداری ایران : کاربرد تئوری داده بنیاد به پشتیبانی #کولداکس تماس بگیرید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.