تدوین مدل راهبردی درآمدهای نوین پایدار برای شهرداری ها


در حال بارگذاری
۲۲ شهریور ۱۳۹۸
Word, Pdf
570 کیلوبایت
11 صفحه
1608 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

مقاله آماده تدوین مدل راهبردی درآمدهای نوین پایدار برای شهرداری ها به سبک مقالات علمی و برمبنای اصول روش تحقیق قابل دانلود است.

چکیده:

شهرداری به عنوان یک نهاد عمومی کـه مسـؤلیت مدیریت و اداره ی شهرها را بر عهـده دارد در جهـت تأمین منابع مالی خود باید سعی در کم کـردن اتکـای خود به درآمدهای ناپایدار نموده و از طریـق افـزایش سهم درآمدهای پایدار در منابع درآمدی خود به ارایـه ی کالاها و خـدمات مـورد نیـاز شـهروندان مبـادرت ورزد. هدف تحقیق ارائه مدل راهبردی درآمدی پایدار برای شهرداری ها بود. برای جمع آوری اطلاعات در خصوص موضوع تحقیق از روش توصیفی-کتابخانه ای استفاده شد. جهت پالایش اطلاعات به دست آمده در خصصوص موضوع تحقیقق از روش توصیفی – تحلیلی استفاده شد. به دلیل اینکه مطالعه موردی مدنظر  نبود، لذا مدل استفاده شدد قابلیت استفاده نظری برای اغلب شهرداری های شهرهای کوچک و متوسط قابل استفاده است. نتایج بررسی ها حاکی از آن است که، پایدارترین نوع درآمد برای شهرهای کوچک و متوسط که جزء راهکارهای نوین درآمدزایی پایدار نیز محسوب می گردد و قابلیت اجرایی نیز دارد «دریافت سهم مناسبی از مالیات های دولت چه در قالب مالیات بر ارزش افزوده و چه به صورت انتقال درصدی از مالیات های ملی به عنوان سهم شهرداری» می باشد.

کلمات کلیدی: شهرداری، راهبردهای درآمدزایی، مدل درآمد پایدار

تحقیق آماده تدوین مدل راهبردی درآمدهای نوین پایدار برای شهرداری ها به سبک مقالات علمی و برمبنای اصول روش تحقیق قابل دانلود است.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.