دانلود تحقیق بررسی CPFR شرکتها


در حال بارگذاری
۱۶ آذر ۱۳۹۸
Word
24 کیلوبایت
15 صفحه
1600 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

تحقق CPFR هر چند کاری ساده و پیش پا افتاده نیست. این تحقیق ، مهمترین مفاهیم، و استراتژی ۹ مرحله ای تحقق فرآیندها و توصیف مشکلاتی که در تحقق CPFR و در نتیجه نتایج عملی و راه حلهای موجود در سطح بازار را مورد ارزیابی و بررسی قرار می دهد.

  1. مقدمه:

شرکتها می توانند سطح انعطاف پذیری را افزایش دهند و سطح مربوط به صورت موجودی را کاهش دهند، و از طریق برقراری ارتباط نزدیک با همکاران خود در بخش زنجیره عرضه فروش و خدمات کامپیوتری را افزایش دهند . این قبیل عملکردها بر پایه طرحهای مشارکتی، پیش بینی فرایند تکمیل عملکردها مطرح می شود و استراتژی اخیر تجاری توسط شرکتها به منظور یافتن بهترین راه برای به حداقل رساندن هزینه ها و ارتقا قابلیت شرکتها استفاده می شود. اخیراًَ ، اطلاعات بسیار کمی در بین شرکتها در بین یک زنجیره رد و بدل می شود. این مسئله اساساً ممکن است به خاطر عدم صحت در تقسیم و ارائه دادهای الکترونیکی صورت می گیرد، و یا ممکن است از طریق ایمیل و فاکس نیز انجام بگیرد. این روزها، هر چند، با استفاده بسیار زیاد از اینترنت ، ادغام شرکتها راحتتر، ارزانتر و موثقتر( مطمئن تر) انجام می شود… ادامه مطلب پس از خرید در دسترس است.

۲.۱شاخص های عملکرد های کلیدی

شاخص های کلیدی عملکرد کلی ارتباط بین عرضه کنندگان، کارخانه، و کارخانه و خرده فروش را مورد ارزیابی قرار می دهد. به منظور تضمین موفقیت تحقق CPFR  لازم است که بخش هایی که در این عملکرد مشارکت دارند، برنامه توافقی خاصی را دنبال کنند و موضوعات یکسانی را مورد ارزیابی قرار دهند، در این حالت، شاخص های اجرایی برای مقایسه فرآیندهای در دست اجرا با موضوعاتی که قبلاً به مرحله اجرا درآمده اند نیز استفاده می شود. با توجه به ارتباط خاص طرح های تولیدی ، نواحی نظارتی و جدول زمان بندی ، راسمانو ۶ شاخص کلیدی را مطرح کرد و تحقق و ارتقا را برای KPI در بخش رقابتی آتی مطرح کرد.(جدول۲) . برای مثال ، سطح کیفیت رایج را نشان می دهد که ۵ در صد است اما شرکتها باید هدفشان ۵ دهم در صد باشد… ادامه مطلب پس از خرید در دسترس است.

برای دانلود مقاله بررسی CPFR شرکتها در ۱۵ صفحه word فقط چند گام کوتاه باقیست.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.