بررسی رابطه ساختار سازمانی با کیفیت خدمات و عملکرد در اداره مالیات بر ارزش افزوده مطالعه موردی اداره مالیات بر ارزش افزوده غرب تهران


در حال بارگذاری
۹ شهریور ۱۳۹۸
Word, Pdf
633 کیلوبایت
9 صفحه word
1523 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

این مقاله بر مبنای اصول مقاله نویسی در ۹ صفحه با ۶ منبع معتبر قابل خرید و دانلود است. عنوان تحقیق: بررسی رابطه ساختار سازمانی با کیفیت خدمات و عملکرد در اداره مالیات بر ارزش افزوده مطالعه موردی اداره مالیات بر ارزش افزوده غرب تهران. عناوین مطالب  این تحقیق شامل موارد زیر است.

عنوان

چکیده

مقدمه

اهمیت تحقیق

فرضیه های تحقیق

مبانی نظری تحقیق

پیشینه پژوهشی تحقیق

روش تحقیق

یافته ها

نتیجه گیری

منابع

در ادامه توجه شما را به بخش کوتاهی از این مقاله جلب می کنیم:

اهمیت

هرچند اهمیت مسئله تحقیق در بخش مقدمه تا حدودی مشخص است لیکن جهت بیان بهتر و درک بیشتر یادآوری برخی نکات ضروری بود. اگر بتوان ساختار سازمانی را مطابق با اصول و ضوابط پیاده کرد می توان پیش بینی کرد که رضایت مندی در مراجعین بوجود آید و این مورد نیز حائض اهمیت می باشد. از طرفی سازمان ها در هر زمینه ای که فعال باشند دارای رقبای محوری، منطقه ای و جهانی هستند لذا ارتقاء کیفیت خدمات و عملکرد در اینجاست که اهمیت بیشتری پیدا می کند.

فرضیه

  • ساختار سازمانی با کیفیت خدمات رابطه معنی داری دارد.
  • ساختار سازمانی با عملکرد سازمانی رابطه معنی داری دارد.

 

مبانی نظری

ساختار سازمانی: ساختار سازمانی تصریح می کند که وظایف، چگونه تخصیص داده شوند، چه شخصی به چه کسی گزارش دهد و سازوکارهای هماهنگی رسمی و همچنین الگوهای تعاملی سازمانی که باید رعایت شوند کدامند؟ ما ساختار را به عنوان یکی از اجزاء سازمان، که از عنصر پیچیدگی، رسمیت و تمرکز تشکیل شده، تعریف می کنیم (۴). یکی از نمونه ساختار سازمانی را می توان به شکل زیر متصور شد… ادامه مطلب بالغ بر ۹ صفحه متن با فونت بی نازنین  بعد از خرید قابل دانلود است.

هر مشکلی در خرید یا دانلود تحقیق بررسی رابطه ساختار سازمانی با کیفیت خدمات و عملکرد در اداره مالیات بر ارزش افزوده داشتید تماس بگیرید.

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.