مقاله بررسی اثرات استراتژی های بازاریابی بر عملکرد سازمان مطالعه ای در بانک های دولتی شهر زابل


در حال بارگذاری
۲۸ فروردین ۱۳۹۹
word
39.1کیلوبایت
14صفحه
1421 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

این یک مقاله ای با عنوان بررسی اثرات استراتژی های بازاریابی بر عملکرد سازمان مطالعه ای در بانک های دولتی شهر زابل است که در۱۴ صفحه برای دانلود منتشر شده است.

چکیده

غیر دولتی کردن و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطی باعث ایجاد انقلابی در بانک های محلی شده است. ظهور چنین فناوری هایی این امکان را برای این بانک های محلی به وجود آورده است تا خدمات خود را در سطح داخلی، ملی و جهانی ارائه دهند. چنین تغییراتی تسهیلات زمانی و مکانی را برای مشتریان به وجود آورده است. علاوه بر این چنین تغییراتی اگرچه ممکن است باعث کاهش در آمد این بانک های محلی گردد ولی خدماتی را برای مشتریان خاص ایجاد کرده استارتباط نزدیک‌بین استراتژی های رقابتی و استراتژی های ساختاری به عنوان پیش شرطی برای موفقیت عملکردهای کسب و کار مطلوب به شمار می آید. این تحقیق نشان می دهد که چگونه ارتباط بین فعالیت ها و استراتژی های رقابتی بر روی عملکرد سازمانی را در صنعت بانکداری تاثیر       گذار می باشد. یافته های ما که با استفاده از آزمون های توصیفی و استنباطی آماری و نرم افزار spss انجام شده، نشان می دهد که ۱-  استراتژی های رقابتی باعث اعتدال ارتباط بین عملکرد ها و فعالیت های استراتژیک بازاریابی و عملکردهای سازمانی می گردد، ۲-  تصمیمات راهبردی یکپارچه خاص در مورد عملکردها و فعالیت بازاریابی دارای تاثیر قابل توجهی بر روی عملکرد سازمانی می باشد، و ۳-  عملکرد بانک های محلی در میان گروه های استراتژیک متفاوت بوده که بستگی به کیفیت تناسب راهبردی دارد.

کلیدواژه: فعالیت های خدماتی، تناسب راهبردی، عملیات بانکی، استراتژی

۱- مقدمه

در مطالعات مربوط به مدیریت راهبردی خدمات، ارتباط راهبردی نزدیک‌بین استراتژی‌های رقابتی و عملکردها برای سازماندهی خدمات دارای اهمیت زیادی می‌باشد. علاوه بر این‌چنین ارتباطات راهبردی برای به دست آوردن رقابت‌های در سطح جهانی حائز اهمیت می‌باشد. استراتژی‌های بازاریابی که سازگاری را بین بازاریابی و استراتژی‌های بازاری ایجاد می‌کند برای عملکرد سازمان‌ها حائز اهمیت می‌باشد  .[۱-۵]ازاین‌رو چنین فرایندی ضروری می‌باشد تا ارتباط بین بازاریابی و استراتژی‌های رقابتی را درک کنیم و به بررسی این موضوع بپردازیم که چگونه ارتباطات راهبردی تاثیری بر روی عملکرد سازمان‌ها دارند[۱,۶,۷]. کارایی خدمات سازمانی بستگی به عملکردها دارد درحالی‌که اثربخشی آن بستگی به بازاریابی مناسب آن دارد[۸]. علاوه بر این جنبه‌های خاصی از خدمات همانند تولید و مصرف همزمان و همچنین مشارکت فعال مشتریان در فرایند تولید وجود دارد[۹]. چنین ویژگی‌هایی از خدمات نیازمند این می‌باشد که سازمان‌های خدماتی یکپارچکی را بین استراتژی بازاریابی و عملکردی به وجود آورند. بنابراین تطبیق عملکردها و بازاریابی در موفقیت سازمان ها دارای اهمیت می باشند. در این مقاله ما به بررسی عملکرد استراتژی های موثر، بازاریابی و استراتژی های رقابتی از جنبه های کلی می پردازیم. تاثیر عملکرد استراتژی ها از طریق روش های تحلیل چند جانبه مورد بررسی قرار می گیرد. به طور کلی، ما به طور سازگارانه ای به بررسی مفاهیم و انتخاب ابزارهای تحلیلی برای سنجش می پردازیم.

الباقی این مقاله به صورت زیر بخش بندی می گردد. بخش ۲ به توصیف پیشینه نظری می پردازد. فرضیه های مربوطه در بخش ۳ مورد بررسی قرار می گیرد. روش شناسی در بخش ۴ مد نظر قرار می گیرد. نتایج تجربی و کاربرد آن از نظر مدیریت در بخش ۵ و نتیجه گیری نهایی در بخش ۶  صورت می پذیرد.

ادامه ی متن در فایل اصلی

در صورت بروز مشکل در دانلود مقاله ی بررسی اثرات استراتژی های بازاریابی بر عملکرد سازمان مطالعه ای در بانک های دولتی شهر زابل با پشتیبانی تماس بگیرید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.