مقاله جنایات جنگی در حقوق بین الملل و مصادیق آن


در حال بارگذاری
۲۴ شهریور ۱۳۹۸
Word, Pdf
296 کیلوبایت
16 صفحه word
1633 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

مقاله ای برای گرایش های حقوق با عنوان جنایات جنگی در حقوق بین الملل و مصادیق آن در ۱۶ صفحه word برای دانلود آماده است. هنگام خرید فایل با مشکلی مواجه شدید خبر بدید.

چکیده:
در حقوق بین الملل، قواعد و قوانینی برای حفظ و همزیستی مسالمت آمیز ملّت ها وجود دارد؛ و برای تنبیه و مجازات کسانی که بر خلاف قواعد بین الملل رفتار می کنند و مرتکب اعمالی می شوند که طبق مقرّرات بین المللی جرم شناخته شده، مقررّاتی وضع شده است. این مجازات به طور مستقیم درباره ی افرادی که جرایم بین المللی را مرتکب شده اند، اجرا می شود در این جا این سوال مطرح میشود که آیا در حقوق بین الملل فقط دولت ها مسؤول پاسخگویی به جنایات جنگی هستند یا اشخاص نیز مسؤولیت دارند و سئوال دیگر اینکه مصادیق مختلف جنایات جنگی از دید داگاه بین الملل کیفری کدام است

کلید واژه : مخاصمات مسلّحانه، جنایات چنگی ، حقوق بشر

مقدمه
جنایات جنگی و جنایات علیه بشریت و آنچه که آنرا مخوف می سازد این است که این جنایات توسط دولت و سایر سازمان هایی که دسترسی به قدرت سیاسی دارند طراحی می شود و فرد مرتکب به عنوان بخشی از حکومت مرتکب آن می شود. از جمله جنایات جنگی و جنایات علیه بشریت می توان قتل، به بردگی گرفتن، ریشه کن کردن، محبوس کردن، شکنجه، خشونت های جنسی، ناپدید کردن اجباری اشخاص و اعمال غیر انسانی مشابه را نام برد.در اینجا به طور مختصر به پیشینه و تاریخچه موضوع مورد تحقیق و همینطور تعریف جنایات جنگی,عناصر تشکیل دهنده جنایات جنگی و تقسیمات جنایات جنگی از حیث صلاحیت جهانی … ادامه متن مقاله در فایل اصلی بعد از خرید قابل مشاهده خوواهد بود.

برای دانلود مقاله جنایات جنگی در حقوق بین الملل و مصادیق آن فقط  چند  گام کوتاه باقیست!

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.