نقش و جایگاه موتورسیکلت در حمل و نقل شهر تهران


در حال بارگذاری
۱۵ دی ۱۳۹۸
Word
24 کیلوبایت
19 صفحه
1425 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

مقاله یا تحقیق حاضر شامل ۱۹ صفحه وُرد است و منابع درون متنی نیز قید شده است که تعداد آن به ۹ منبع از مقالات معتبر می رسد. در ادامه مقدمه تحقیق نقش و جایگاه موتورسیکلت در حمل و نقل شهر تهران را ملاحظه می کنید.

مقدمه: در شهرهای کوچک و روستاها به دلیل سطح پایین زندگی و عدم امکان خرید اتومبیل ، موتورسیکلت به عنوان وسیله نقلیه خانواده مطرح و در شهرهای بزرگ و متوسط نظیر شهر تهران ، علاوه بر مطلب فوق ، وجود مسافت بین محل کار و منزل و ترافیک سنگین معابر اهمیت استفاده از موتورسیکلت را بیشتر می نماید . بررسی چگونگی رشد فزاینده تصادفات موتورسیکلت به تصادفات اتومبیل ، ضرورت انجام مطالعه و مقایسه تحلیلی دلایل این رشد را ایجاب می نماید . افزایش تعداد وسایل نقلیه ، تسهیل روز افزون روش های فروش موتورسیکلت ، جوان بودن جمعیت و جذابیت های ویژه موتورسیکلت طی دهه گذشته ، تولید و فروش و استفاده از موتورسیکلت در شهر تهران سیر صعودی داشته و متعاقب آن تعداد تصادفات فوتی – جرحی – خسارتی که در آنها رانندگان موتورسیکلت ها مقصر بوده اند ، نسبت به کل تصادفهای وسیله نقلیه رشد صعودی قابل ملاحظه ای را در شهر تهران نشان می دهد.

در صورتی که هنگام خرید یا دانلود مقاله نقش و جایگاه موتورسیکلت در حمل و نقل شهر تهران مشکلی پیش آمد به #کولداکس اطلاع دهید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.