بررسی هزینه های از دست دادن مشتری و اعتبار سازمان در بازار با رویکردی بر شرکت های خدمات تلفن همراه


در حال بارگذاری
۱۸ شهریور ۱۳۹۸
Word, Pdf
362 کیلوبایت
9 صفحه word
۷,۰۰۰ تومان
خرید

دانلود تحقیق آماده بررسی هزینه های از دست دادن مشتری و اعتبار سازمان در بازار با رویکردی بر شرکت های خدمات تلفن همراه با منابع لاتین و فارسی تقدیم می شود. منبع نویسی به روش APA است.

چکیده

این مقاله به دنبال بررسی هزینه از دست دادن مشتری و به تبع آن اعتبار سازمان در بازار هدف می باشد. به جهت گستردگی مطالب، شرکت های خدمات تلفن همراه به عنوان جامعه هدف مورد ارزیابی قرار گرفته اند. نتایج بررسی ها نشان داد، شرکت‌های امروزی باید نسبت به مشتریان از دست رفته، توجه بیشتری نشان دهند و برای کاهش آن، تدابیری اتخاذ کنند. از دست دادن مشتری به هر علتی، هزینه جبران ناپذیری بر شرکت تحمیل می کند. در این بین اپراتورهای مخابراتی به عنوان نمونه هدف در این تحقیق، به لحاظ داشتن رقابت بیشتر با رقبا، از دست دادن مشتری برای هر کدام موجب جذب آن توسط رقیب خواهد شد. متأسفانه در خصوص آن دسته از مشتریانی که از حوزه عمل شرکت خارج می‌شوند و یا کلاً حرفه‌ی خاصی را رها می‌کنند، کاری نمی‌توان کرد. اما در مورد مشتریانی که به دلایلی نظیر خدمات جانبی ناکافی، کالاهای ضعیف و یا قیمت‌های فروش بالا و غیره، از دست می‌روند، کارهای بسیاری می‌توان کرد. شرکت باید مشتریانی را که به دلایل مختلف از دست می‌روند، بررسی کند و برای هرکدام راهکاری را را ارائه کند.

کلیدواژه ها: از دست دادن مشتری، اعتبار سازمان، هزینه مشتری از دست رفته

مقدمه

در عصر جدید بازاریابی، هدف برقراری روابط بلندمدت و متقابل با گروه های ذینفع و مهم تر از همه مشتری به گونه ای ترسیم می شود که مشتریان بیشتری را حفظ و مشتریان کمتری از دست داده و به این ترتیب در بلند مدت سهم بازار وسودآوری شرکت ها افزایش می یابد. ممکن است برخی شرکتها با روش های مختلف بتوانند تعدادی مشتری برای خود دست و پا کنند، اما حفظ آنها به راحتی میسر نخواهد بود، به همین دلیل بازاریابان که تا دیروز در اندیشه شکار مشتریان خود بودند امروزه به رضایت مندی و حفظ آنها بیشتر تمایل پیدا کرده اند. توجه به حفظ مشتری، زمینه ساز رشد و بقای سازمان می شود، در حالی که زیان از دست دادن یک مشتری، به صورت سود نصیب شرکت رقیب خواهد شد. [۱]. ادامه متن مقدمه و تحقیق بعد خرید قابل دسترس است.

برای خرید و دانلود مقاله بررسی هزینه های از دست دادن مشتری و اعتبار سازمان در بازار با رویکردی بر شرکت های خدمات تلفن همراه سوالی دارید؟ تحقیق مورد نظرتان را نیافتید؟ با کولداکس در میان بگذارید، فرم سفارش آنلاین را تکمیل کنید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.