دانلود مقاله ساختاریابی روابط گرایش یادگیری بازاریابی، مدیریت دانش، داده کاوی بازاریابی و بازاریابی مبتنی بر دانش


در حال بارگذاری
۳ مرداد ۱۳۹۸
Word, Pdf
یک مگابایت
18 صفحه word, doc, pdf
1810 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

مقاله آماده جهت دانلود با فقط ۳ هزار تومان ۱۸ صفحه وورد word در نتایج این مقاله آمده است، هدف این مطالعه الگویابی و تبیین چارچوب روابط میان چهار حوزه گرایش یادگیری بازاریابی، شامل تمرکز یادگیری مشتری، قابلیت یادگیری رقابتی، مدیریت دانش بازاریابی علمی و داده کاوی بازاریابی است. نتایج مؤید فرضیه های احصاءشده از مدل مفهومی است. در کل این مطالعه شواهد تجربیای را ارئه میدهد که چهار متغیر گرایش یادگیری بازاریابی، داده کاوی بازاریابی ، بازاریابی دانش محور و مدیریت تأثیر عمیقی روی یکدیگر دارند.

تا این جا ما نشان دادیم که چگونه داده کاوی را میتوان با چارچوب مدیریت دانش بازاریابی ادغام کرد. یک مشکل اصلی وجود میزان عظیمی از داده هاست ، که به کمک تکنولوژی اطلاعاتی مدرن از میان برداشته میشود و این داده ها تحلیل و بررسی شده تا اطلاعات مربوط به کاربر را بیرون بکشد. رشد در اندازه و تعداد داده کاویهای موجود بسیار فراتر از تواناییهای انسان برای تحلیل چنین داده هایی با استفاده از ابزار سنتی است ، پس نیاز و فرصت برای این ابزار وجود دارد. با اولین چرخش از بازاریابی وسیع به سوی بازاریابی رابطه یک به یک (حوزه ای که شدیدا از داه کاوی نفع می برد)، کاربرد قانونمند تکنیک های استخراج داده فرآیند مدیریت دانش را ارتقا داده و بازاریابان را به دانش بهتر و در نتیجه ارائه خدمات بهتر به مشتری جلب میکند. به نظر روشن است که تکنولوژی وب تأثیر عظیمی روی کاربرد استخراج داده ها و مدیریت علم دارد و می بایست موضوع تحقیقات آینده شود.

گرایش یادگیری بازاریابی، مدیریت دانش، داده کاوی بازاریابی

لذا بر اساس فرضیه های تأیید شده پیشنهاد میشود که به صورت جداگانه ارزیابیهایی روی نقش مشتری در زمینه های گرایش یادگیری بازاریابی و استخراج داده های بازاریابی انجام دهیم تا بدانیم که کدامیک روی مدیریت دانش مشتری تأثیر بیشتری دارند. همچنین برای کار بیشتر در آینده ما به محققان پیشنهاد میکنیم که روی دانش و یادگیری مشتریان در حوزه بازاریابی در سازمان های مختلف به ویژه بانک ها کار کنند. همان طور که پیداست رابطه قوی میان مدیریت دانش و داده کاوی بازاریابی وجود دارد و نقش مهم و غیرقابل اجتناب در مدیریت دانش دارا هستند؛ پیشنهاد میشود که پژوهش بیشتری در مورد این متغیرها و گرایش یادگیری بازاریابی انجام شود که در این مطالعه به آن پرداخته نشد. قسمت دیگر که میبایست در پژوهش های بعدی مورد بررسی قرار بگیرد، تأثیر مکانیسم های کنترل و کیفیت رابطه روی تأثیر دانش بر پایه تقابلات دانش و بازاریابی میباشد.

پژوهش های آینده میبایست بررسی کنند که چطور در فرآیندها و فعالیت های مشاغل خاص با تولید کم سود، طراحی جریان ارزش بر روی گرایش یادگیری بازاریابی تأثیر می گذارند.

بازاریابی مبتنی بر دانش

کلمات کلیدی: بازاریابی یادگیری محور، مدیریت دانش، داده کاوی بازاریابی، بازاریابی مبتنی بر دانش

در ادامه تصویری از مقاله گنجانده شده است

docx pdf word دانلود مقاله ساختاریابی روابط گرایش یادگیری بازاریابی، مدیریت دانش، داده کاوی بازاریابی و بازاریابی مبتنی بر دانش

دانلود مقاله ساختاریابی روابط گرایش یادگیری بازاریابی، مدیریت دانش، داده کاوی بازاریابی و بازاریابی مبتنی بر دانش + pdf + doc

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.