doc نقش زن در بازاریابی سبز word

امتیاز 3.00 ( 1 رای )

در حال بارگذاری
۳۱ تیر ۱۳۹۸
Word, Pdf
385 کیلوبایت
12 صفحه ورد با فرمت doc
2252 بازدید
۷,۰۰۰ تومان
خرید

فونت فایل حاضر Lotus و Zar و ۱۲ صفحه word با فرمت doc است. فرمت pdf آن نیز در کنار فایل وُرد آماده دانلود است. در ادامه بخش هایی از فایل word نقش زن در بازاریابی سبز به همراه تصاویری از متن اصلی در نرم افزار وُرد قابل مشاهده است.

ائتلافهای سبز:

یکی دیگر از عواملی که به توسعه مفهوم بازاریابی سبز کمک می کند ، گروههای سبز هستند. نتیجه تحقیقات نشان می دهد که گروه های محیطی می توانند منبع با ارزشی در کمک به درک شرکت از مباحث راه حل های مناسب، به کارگیری تاکتیک ها و استراتژیک های مناسب به حساب آیند.

که در اینجا سعی بر این است تعدادی از آنها بیان شود. سبز بودن میتواند در نتیجه فشارهای درونی و یا بیرونی رخ دهد (پلونسکی و رزنبرگر٢٠٠١،١). از جمله فشارهای بیرونی که باعث سبز بودن میشوند

میتوان موارد زیر را نام برد:

١-ارضای تقاضای مصرف کنندگان : امروزه شرکتها و سازمانها مجبورند به خاطر ارضای نیازهای مشتریان و عمل به مسئولیت اجتماعی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان، مسائل مربوط به حفظ محیط زیست را در فعالیتهای خود جای دهند. مثلا مک دو نالد نمونه بارزی است که به خاطر حمایت از حقوق مصرف کنندگان و ارضای تقاضای آنها ترکیب بسته بندیهای خود را عوض کرده است .

٢- واکنش نسبت به اقدامات رقبا: هنگامی که یک شرکت در تولید محصولاتش ملاحظات زیست محیطی را مد نظر قرار میدهد، شرکتهای دیگر بایستی استراتژی های خود را در تولید محصولاتشان تغییر دهند و تدابیری را در راستای سبز شدن اتخاذ کنند زیرا در غیر این صورت سهم بازارشان را از دست خواهند داد.

٣- دخالت روزافزون دولت : در کشورهای مختلف دولتها برای حفظ محیط زیست سالم از راههای مختلف استفاده میکنند.مثلاً درآمریکاسازمان محیط زیست قوانینیرادرراستایحفظ محیط زیست تدوین کرده است (کاتلر، ١٩٩٩).

نقش زن در بازاریابی سبز doc pdf

گسترش فضای سبز و محیط زیست اطراف شهرها و قوانین موجود فضای سبز اطراف شهرها به منزله کارخانه تولید اکسیژن است  ده ها مزیت برای مردمی که در شهر زندگی می کنند به همراه دارد قوانین تنظیمی در باره فضای سبز نیز بیشتر جنبه تنبیهی و مقرراتی دارد. در لایحه قانونی حفظ و گسترش فضای سبز در شهرها مصوب ١٣۵٩ هیچ جا نقش قانونی به مردم در ایجاد و تولید فضای سبز پیش بینی نشده است در این بخش مسلما” زنان می توانند نقش ارزنده ای داشته باشند و ضروری است که قوانین و مقررات لازم در این جهت تکمیل و تنظیم گردد.

فایل وردد word نقش زن در بازاریابی سبز

بخش آخر این مقاله به بررسی پیشنهادات کاربردی برای تحقیقات آیندده مرتبط با نقش زن در بازاریابی سبز پرداخته شده است.

دانلود مقاله نقش زن در بازاریابی سبز با فرمت ورد word doc pdf

در انتهای مقاله مذکور به منابع اختصاص دارد که شامل ۲۰ منبع بوده که ۵ منبع آن فارسی و ۱۵ منبع لاتین دارد.

هرگونه مشکلی در دانلود مقاله نقش زن در بازاریابی سبز با فرمت ورد (word) doc و فرمت pdf دارید به پست الکترونیکی بالای سایت ایمیل بزنید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • همه فایل های با فرمت ورد doc جهت دانلود سریع zip شده اند.